Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός: Οι οπαδοί των «ερυθρόλευκων» έβριζαν τον Κώστα Σλούκα κι εκείνος τους «απάντησε», δείχνοντας τα 7 αστέρια στην πράσινη φανέλα.
Ο κόσμος της ομάδας του Πειραιά που βρίσκεται στο ΣΕΦ τα… έβαλαν με τον Κώστα Σλούκα. Οι φίλοι του Ολυμπιακού έβριζαν εν χορώ τον αρχηγό του Παναθηναϊκού AKTOR, ο οποίος δεν έχασε την ψυχραιμία κι απάντησε με τον δικό του τρόπο.
Ο Σλούκας, την ώρα που άκουγε το γήπεδο να τον βρίζει, έδειξε το σήμα του «τριφυλλιού» με τα 7 αστέρια.